بهترین وب تفریحی و ورزشی
بهترین و بزرگ ترین وب کشتی کج و فوتبال و دانلود آخرین فیلم ها و انیمیشن ها و موزیک ها و...
یکشنبه 6 فروردین 1391 :: رضا کاظمی

 

 

»نتایج کامل اسمکدان به تاریخ 23 مارس 2012 تهیه شده توسط ایوان دانلود:

 

شوء اسمکدان جمعه شب در نیو جرسی انجام گردید.در این هفته 7 مسابقه جالب انجام شد و البته حاشیه هایی جالب و خبر ساز اتفاق افتاد.در این هفته در گیری بیگشو و کودی رودز و همچنین کین و رندی اورتن و دنیل برایان و شیمس به اوج خود رسید.از نکات جالب این شوء پیوستن کالی و رایدر به تیم لانگ بود و حرف های عجیب ایجی در نوع خود جالب بود...

 

ایوان دانلود از شما دعوت می کند که برای مشاهده نتایج کامل اسمکدان به تاریخ23 مارس 2012 تهیه شده توسط ایوان دانلود به ادامه مطلب بروید.

 

توجه:این مطلب به صورت اختصاصی در وب ایوان دانلود قرار گرفته است و هر گونه کپی برداری از آن با ذکر منبع مجاز است.

 

 

 

 

 

 

»پریموی ابتدایی شوء:

ابتدا دنی برایان همراه با ایجی وارد رینگ شد.سپس چند بار با تکرار کلمه «بله» حرف هایش را آغاز کرد.او گفت:من می توانم تمام شب را در مورد خودم حرف بزنم اما من برایصحبت در مورد ایجی به اینجا آمده ام.برایان در ادامه به ایجی اظهار عشق و علاقه کرد و به او گفت که امشب یک مسابقه دارد و می خواهد که ایجی در کنارش باشد.سپس ایجی میکروفن را گرفت و صحبت های عجیبی کرد.او گفت:دنیل نرم ترین لب ها را دارد و بعضی از شب ها بایک قاشق غذا می خوریم..در ادامه دنیل برایان خودش را سخاوت مند و شجاع نامید.باز هم ایجی میکروفن را گرفت و دنیل برایان را یک عاشق نامید و سپس گفت:آن حیوان ایرلندی را در رسلمینیا ثمپ اوت می کند.سپس شیمس به رینگ آمد که مور استقبال هواداران هم قرار گرفت.او گفت من تا به حال هیچ بی احترامی ای به ایجینکرده ام و حالا بهتر است دهانش راببندد.سپس شیمس برایان را بزدل و ترسو خواند و نام هایی را به تمسخر برای دنیل برایان گذاشت.ودر پایان گفت:در رسلمینیا دندان هایت را در گلویت خورد می کنم.

 

مسابقه اول:آرتروث در مقابل مارک هنری....................................برنده این مسابقه:مارک هنری

 

در این بازی مارک هنر کتک سختی را به آرتروث زد.در آخر کار آرتروث می خواست روی مارک هنری بپرد که مارک هنری ورلد استرانگست را اجرا کرد و بازی را برد.

 

مسابقه دوم:بری بلا در مقابل ایجی............................................برنده این مسابقه:ایجی

 

قبل از بازی برایان به کنار رینگ آمد و ایجی و برایان یک دیگر را بوسیدند.سپس برایان کمی ایج را راهنمایی کرد.در آن طرف هم نیکی بلا کنار رینگ بود.در این بازی بری بلا کمی برتریش از ایجی بیشتر بود.اما در کنار رینگبین نیکی بلا و دنیل برایان گفت و گویی به وجود آمد که ایجی نظاره گر آن شد.سپس بری بلا با فکر این ایجی حواسش نیست می خواست از پشت ضربه ای را به ایجی بزند اما ایجی جاخالی داد و ضربه به نیکی بلا خورد.سپس ایجی رول آپ کرد و بازی را برد.بعد بازی برایان و ایجی بسیار خوش حالی کردند.سپس نیکی بلا میکروفن را گرفت و گفت:بری به حرف های من گوش نمی دهد.او در ادامه گفت:من و بری بین دوراهی قرار گرفته ایم و نمی دانیم که تیم تدی را همراهی کنیم یا تیم جانی را.سپس از تماشاگران خواست که بگویند که کدام یک را همراهی بکنند که تماشاگران تدی را راتشویق و نام او را صدا زدند.

 

مسابقه سوم:جک سواگر در مقابل زاک رایدر.................................برنده این مسابقه:زاک رایدر

 

در این بازی هورسوانگ پرچم تدی لان را دردست داشت و هنگامی که زاک رایدر وارد رینگ شد با او خوش وبش کرد. و بعد وارد رینگ شد.این دیدار واقعا یکی از دیدار های سرعتی و جذاب در این شوء بود.سواگر در این بازی در حالی که زاک برای اجرای فینیشرش می رفت او. را گرفت و محکم و کناره رینگ کوبید در ادمه رایدر هم ضرباتی را به جک وارد کرد.هورس انگل هم دنبال ویکی کرد و او به پیش جک سواگر آمد و شکایت هورس انگل را به او کرد در حالی که سواگر اصلا حواسش نبود وقتی روی خود را برگرداند زاک رایدر فینیشر خود را بر روی او اجرا کرد و بازی را برد.

 

مسابقه چهارم:بیگ شو در مقابل کین..........................................برنده این مسابقه:بدون برنده

 

کین بعد از این که سابدی شن هایی را بر روی بیگشو اجرا کرد ضربات سنگینی را به او هم وارد کرد. در ادامه بیگشو به خود آمد و چندین هد باد را به کین زد و بعد چندین کلوزلاین را هم به کین وارد کرد.سپس می خواست به کین چوک اسلم بزند که کین آن را بدل کرد و یک دیدیدتی به بیگشو زد.در ادامه کین به گوشه رینگ رفت تا روی بیگشو بپرد اما هنگام پریدن بیگشو گلوی اورا گرفت و به او یک چوک اسلم سنگین وارد نمود.در حالی که بیگشو بخت برد را داش و می توانست کین را ضربه کند کودی رودز وارد شد و به بیگشو ضرباتی را وارد کرد و بیگشو هم جواب او را داد.سپس به دنبال کودی رود به داخل تماشاگران رفت.سپس رندی اورتن وارد رینگ شد و به کین یک RKO زد و کین به بیرون رینگ رفت و در آخر رندی به بالای گوشه رینگ رفت و اظهار قدرت نمایی کرد.

 

مسابقه پنجم:هیث اسلاتر در مقابل برودس کلای............................برنده این مسابقه:برودس کلای

 

ابتدا کلای رقص خود را انجام داد و سپس مسابقه شروع شدودر این بازیهیث اسلاتر چندین ضربه مشت را به کلای زد و کلای هم به این ضربات پاسخ داد.سپس برودس کلای سوپلکس رااجرا کرد و سپس کلای فینیشر و اسپلش را زد و بازی را برد و دوباره رقص کلای شروع شد.

 

مسابقه ششم:دالف زیگلر در مقابل گریت کالی...............................برنده این مسابقه:گریت کالی

 

در این بازی که اوج حاشیه اسمکدان این هفته بودکالی ضربات سختی را به زیگلر زد.سپس زیگلر اسلیپر هولد را بر روی کالی اجرا کرد.و سپس جانی گفت زنگ ها را به صدا در بیاورید چون زیگلر توانسته کالی را تلیم کند.سپس تدی به آمد و زیگر را کانت اوت کرد. زیگلر و جانیو اوتانگا در حال ترک رینگ بودند که داور شمارش را شروع کرد و زیگلر که از کالی می ترسید به رینگ نرفت و بازی را باخت.سر آخر مارلا و کوفی آمدند و زیگلر را به درون رینگ انداختند و کالی هم یک برایان چاپ نوش جان دالف زیگلر کرد.وسپس به کالیو تدی و سانتینو و کوفی به خوش حالی پرداختعند.

 

مین اوت

 

مسابقه هفتم:تگ تیم مچ...........................................................برنده این مسابقه:سی ام پانک و شیمس

 

این بازی مین اوت بود و تگ تیم مچ شیمس و سی ام پان در برابر تگ تیم مچ دنیل برایان و د میز قرار گرفتند.نکته جال این جاست که ایجی به کنار رینگ آمد و او و دنیل برایان هم دیگر را مانند بازی ایجی بوسیدند.در این بازی ابتدا شیمس آمد تا با برایان مبارزه کن ولی برایان سریعا با میز تگ کرد.در این بازی شیمس و سی ام پانگ میز را له و لورده کردند و ضربات سنگینی را به میز وارد کردند.در یکی از صحنات شیمس در حالی که میز را گرفته بود سی ام پانک پرش سختی را به روی میز انجام داد.شیمس میز را گرفت و محکم بر رویزانوی خود کوبید و داشت میز را ضربه می کرد که برایان آمد و به شیمس زد و بعد از آن میز نبض بازی را به دست گرفت.سپس میز و برایان هم مفصل از خجالت سی ام پانک در آمدند که پانک با شیمس تگ کرد و شیمس که از دست برایان عصبانی بود به شدت او را زد.سپس پاور اسلم را بر روی وی انجام داد و آماده فینیشرش شد که برایان با میز تگ کرد که شیمس دنبال برایان کرد اما به رینگ باز گشت و یک بروکیک را به میز زود و پانک و شیمس برنده بازی شدند.سپس برایان و ایجی آرنا را ترک کردند و شو به پایان رسید.

نوع مطلب : اسمکدان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 22 تیر 1398 08:27 قبل از ظهر
top cures ed http://viagralim.us top cures ed !
Generally I don't learn article on blogs, however I wish to say that this write-up very pressured me to try and do so! Your writing style has been amazed me. Thank you, very great article.
جمعه 13 مرداد 1396 10:20 قبل از ظهر
An interesting discussion is worth comment. I believe that you should publish
more about this topic, it may not be a taboo matter but usually people do not discuss these issues.
To the next! All the best!!
دوشنبه 9 مرداد 1396 11:18 بعد از ظهر
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox
and now each time a comment is added I get several emails with the same comment.

Is there any way you can remove me from that service? Thanks
a lot!
جمعه 8 اردیبهشت 1396 11:45 بعد از ظهر
You actually make it seem really easy with your presentation but I in finding this topic to be actually something which
I think I'd never understand. It sort of feels too
complicated and extremely extensive for me. I am having a look forward in your
next put up, I will attempt to get the dangle of it!
سه شنبه 29 فروردین 1396 07:04 قبل از ظهر
Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this article and
also the rest of the site is very good.
جمعه 25 فروردین 1396 02:29 بعد از ظهر
Hello to all, it's really a fastidious for me to go to see this website, it includes important Information.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
سلام خدمت تمامی دوستان گرامی که ما رو هیچ وقت تنها نگذاشنتد.وب ما یک وب تفریحی ورزشی هست که امیدوارم از کار کردش راضی باشید.لطفا پیشنهاداتتون رو به ما بگید.امیدواریم لحظات خوبی رو براتون فراهم کنیم.شاد باشید.با نهایت احترام مدیران وب((رضا کاظمی و امیرحسین رضایی))

مدیر وبلاگ : رضا کاظمی
صفحات جانبی
نظرسنجی
طرفدار چه تمیمی هستین؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ایوان دانلود
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو